Online rozhovor o mém projektu živě a bez střihu

Pokořili jste někdy nejvyšší horu světa?

Víte, co už je asi tak měsíc na světě a ještě jsem Vám o tom neřekla?

Rozhovor se Silvii Solaříkovou z krásného projektu s názvem MAMINKY S VÁŠNÍ. Poslechnout si jej můžete na YouTube kanále Silvie Solaříkové nebo rovnou přímo zde na tomto odkazu.

Ano, něco takového byla pro mne výzva živého ROZHOVORU. Vystoupit ze své komfortní zóny, mluvit o svém projektu, o své vášni. Autenticky, bez přetvářky. Bez žádného stříhání videa, bez naučených frází, bez papírů, bez čtečky. Jen tak, od srdce. O tom, co mi baví, naplňuje, proč jsem se vydala svoji cestou, co bylo příčinou.

Výzva přišla nevinně a nyní se můžete zaposlouchat,jak jsem se s ní popasovala. Je to můj první delší živý rozhovor, buďte proto shovívavý.

 

 

Určitě by toho bylo spousty dalšího, o čem by se dalo povídat, tak jako se dá psát blog. 

Pohodlně se posaďte, vezměte si něco dobrého, udělejte si pohodlí a stiskněte tlačítko play. Možná si dojděte i pro tužku s papírem. Co je napsáno na papíře, k tomu se může člověk vrátit. Já si dělám často zápisky a poté mi baví si splněné úkoly odškrtávat :-).

Pokud by Vás něco zaujalo a chtěli byste se mi následně zeptat, můžete využít např. můj e-mail cestakezdravi@gabrielagebertova.cz a nebo facebookovou stránku Cesta ke zdraví GG či můj Instagram.  

Ještě jednou upozorňuji, že nebyl proveden žádný sestřih videa, úprava. Mluvím tak, co mi šlo momentálně od srdce. Autenticky, s úsměvem a radostí, tak jak mi šly myšlenky do úst. Někdy jich má člověk spousty za den, ale málokterou myšlenku realizujeme do zdárného cíle.

A jaká videa mám již za sebou?

PRVNÍ VLAŠTOVKA

Mé první video bylo o otvírání kokosu, video najdete přímo zde na mém youtube kanále a článek, který jsem sepsala zní: Mladý kokos, praktické tipy jak jej otevřít, pít a využít tento dar přírody pro naši vitalitu a energii. Psal se začátek března 19.

DRUHÁ VLAŠTOVKA

Dalším videem bylo smoothie pro děti, o tom jak lehce a hravě vytvořit smoothie pro Vaše lásky. Najdete jej opět na mém youtube kanále pod mým jménem.  Psal se datum 1.4.2019 – né, opravdu to nebyl APRÍL :-). 

TŘETÍ VLAŠTOVKA

Úvodní video jsem udělala i na svoji stránku o ebooku Buď IN, zapomeň na rohlíky a jdi do vitálního smoothie. Měsíc jsem sbírala zkušenosti a odhodlání, než jsem se pustila do tvorby videí. Upozorňuji, že se mi chvěje hlas, jsem  nervózní, ale video nechávám prozatím dál na mé stránce. Jsem to já počátkem května 2019. 

DALŠÍ VLAŠTOVKY

Pustit si můžete můj ŽIVÝ VSTUP NA MÉ FACEBOOKOVÉ STRÁNCE, který dosáhl neuvěřitelných 522 shlédnutí i přesto, že: „upozorňuji – natočte si prosím Váš mobil :-)“. Psal se datum 17.května 2019. 

A jak to bylo v červnu 19? Vytvořila jsem online sekci o smoothie, kde sdílím několik videí v 3 smoothie výzvách:  Slimm Smoothie, Vyprošťovák Smoothie, Sluneční paprsek, Mám připravený online kurz o kváskovém chlebu s 5 moduly a už se moc těším, až jej vypustím do světa. 

Další video- vlaštovka byla v červenci 19 Smoothie výzva pro článek s názvem 4 kroky na smoothie s tipem do plavek a na letní ochlazení. 

Některá videa nejsou dokonalá, vím, to :-). Pořád je co zlepšovat. Člověk se učí každý den. Tak jako se malé dítě učí dělat první krůčky, zdokonaluji se i já ve tvorbě svých videí. 

Držte mi palce 🙂

A co psát závěrem k představení mého projektu?

Bylo mi neskutečnou ctí, že jsem se mohla projektu Maminky s vášní zúčastnit již v jeho začátcích a být tak součástí krásné cesty.

Ze srdce děkuji, Silvie 🙂 

Jdeme na to :-). 

S láskou

Gabriela

"Inspiruji a pomáhám lidem oprostit se od zaběhlých stravovacích návyků v jejich životech skrze změnu stravování." "Ukazuji cestu za lepším, zdravým životem plným energie a pozitivních myšlenek!" Můj příběh si přečtěte zde >>

eBook zdarma

5 kroků ke zdraví bez léků a lékaře aneb jak předejít své nemoci

Komentáře