Máte už dost toho, jak jste pořád unavení, vyčerpaní? Každá nemoc na Vás sedne a je těžké se ji zbavit?

 

Prozradím Vám, jak získáte vitalitu, energii, euforii. Jak zlepšíte své trávení a zažívání pomocí smoothie. 

 

Seznámím Vás s tím, jak si udělat své "zdravotní smoothie" s lehkostí a být šťastni ve svém těle.

 

Ukáži Vám, že cesta ke smoothie je velmi jednoduchá a kreativní :-). I vy to zvládnete!

Získáte přesné postupy, jak lehce a snadno dojít k vysněnému cíli ve zdraví. 

Dnes žiji zdravý život. Mám spousty energie, síly, vitality . Mám obrovskou chuť do života, ve kterém si plním své sny a přání. Nestresuji se tím, že bych mohla být nemocná. Slovo nemoc neznám už pár let 🙂 .

Své smoothie zvládám vyrobit do pár minut  pro celou moji rodinu.

Neutrácím spousty peněz za vitamíny, jelikož mám denní přísun zelené, vitální potravy.

Jsem zdravá ve svém těle a mysli a není to pro mě jen fráze. Zdraví považuji ve svém životě  za nejcenější komoditu na první příčce. Bez zdraví bych se nemohla věnovat svým snům a cílům mého života.

Mám spousty energie a síly. I vy můžete tak žít. Řeknu Vám JAK......!  

Cesta, na kterou jsem se vydala byla plná nástrah a neznáma. Ale můj cíl byl jediný – ZDRAVÍ BEZ LÉKAŘŮ A NESMYSLNÝCH MEDIKAMENTŮ, které neřeší příčinu, ale následek.

♥   Smoothies se zabývám již několik let. Smoothie je pro mne symbol zdravého stravování, z kterého člověk čerpá vitamíny, energii a chlorofyl, který je v dnešní  uspěchané době tolik potřebný.

⇒ Každým dnem vymýšlím nové a nové recepty a začleňuji je do svého života. 

⇒ Denně sleduji kroky a posuny svých studentů v uzavřené Facebookové skupině s názvem ŽIJ SE SMOOTHIE. Aktivně přispívám svými radami a dávám zpětné vazby k jejich posunu. 

♥ SMOOTHIE MILUJI a je to pro mne radost toto štěstí ♣ rozdávat dál právě Vám  ♥♥♥.

Co se v eBooku dozvíš a naučíš?

 

 

Každý si najde svůj krok, kterým chce jít

Vybereš si své smoothie podle úrovně, kde se právě nacházíš. Cestu, na kterou se chceš vydat podle tvých zkušeností. eBook je koncipován od začátečníků (lidí, kteří se smoothiem začínají), mírně pokročilých (již mají nějaké zkušenosti) až po pokročilé MISTRY SMOOTHIE (staneš se hvězdou večera).

Bonusy, návody, tipy pro zdraví

Získáš tipy na ovoce a divoké byliny, které jsou tématicky rozčleněny podle zdravotních účinků. Tipy a triky, jak získat ze svého smoothie maximum shrnutých do 19 nových receptů. 5 hodnotných bonusů zdarma. 5 video postupů. 10 tipů na zdravotní účinky z ovoce.

Videonávod na výrobu rostlinného mléka

Návod s přesným postupem a textem na výrobu tvého domácího rostlinného mléka. Posuneš své hranice a postoupíš o další krok k cestě za svým zdravým stravováním.

Chcete vědět co si kupujete? Nahlédněte do obsahu s ukázkou toho, jak eBook vypadá uvnitř: 

KOLIK STOJÍ EBOOK BUĎ IN! ZAPOMEŇ NA ROHLÍKY A JDI DO SMOOTHIE? 

Své mnohaleté zkušenosti Vám předám velmi detailně v 11 308 slovech.

Celkově v eBooku najdete: 

⇒ 5 video postupů

⇒ 19 smoothie receptů zaměřených na zdraví v zimním období, pro děti, pro letní párty. Přístupy na videa máte navždy. Můžete si je otevřít kdykoliv, když budete potřebovat. 

⇒ Pokud potřebujete pomocnou ruku, k dispozici Vám je podpůrná Facebooková skupina, kde můžete bezpečně a bez obav sdílet Vaše nápady a zkušenosti za smoothies. Samozřejmě s moji osobní podporou. 

⇒ Získáte 10 tipů na ovocné složky do Vašeho smoothie se zacílením na Váš zdravotní stav.

KOLIK STOJÍ EBOOK?

 590,- KČ

Kdybych i já měla tyto informace dříve, byla bych pravděpodobně ušetřena mnoha útrap, kterými jsme si jako rodina museli projít - velká nemocnost mých dětí, spousty antibiotik, únava, nespavost, alergie, zažívací problémy, ekzémy, problémy s váhou....

Sdílím s Vámi řešení, které přinese vitalitu, energii a zároveň je finančně nenáročné! 

Věřím také, že hodnota toho, že si splníte svůj sen a stanete se MISTŘI SMOOTHIE se zacílením na Váš zdravotní stav, je pro Vás mnohonásobně větší než 590,- Kč

100% GARANCE KVALITY. Pokud zjistíte, že eBook nesplňuje to, co jste čekali, vrátím Vám do 14 dnů peníze zpět BEZ OTÁZEK!
 • Je eBook vhodný i pro mě, když již smoothiečkuji?
  Ano, v eBooku je spousty nových impulzů a návodů, které jsem získala ze své praxe. eBook je koncipován od začátečníků, až po úplné "Mistry Smoothie"
 • Co když zjistím, že eBook mi nepřinesl, co jsem očekávala?
  Snažila jsem se, aby byl opravdovým přínosem. Psala jsem jej s láskou a pílí. Ale i toto se může stát. Proto máš možnost do 14 dnů napsat na můj e-mail o vrácení peněz. Bez otázek ti peníze zašlu zpět.
 • Co když něco nebudu chápat, je zde nějaká možnost se zeptat?
  Ano, proto jsem vytvořila uzavřenou Facebookovou skupinu, ve které si lidé navzájem pomáhají, sdílejí nápady, motivují a inspirují. Nebudeš muset čekat třeba den, než dostaneš odpověď na tvůj e-mail. Vždy se někdo najde, kdo poradí a pomůže :-).
 • Zacílíme na chyby, které lidé dělají
  Ukáži Vám několik chyb, které lidé dělají ve svém smoothie. Vyvarujete se jich a ještě získáte praktické tipy a rady a inspirace za jedinečnou cenu!
 • Je v eBooku něco extra než volně na internetu?
  V eBooku naleznete funkční a vyzkoušené metody pro zdravé stravování. Návody, jak si správně zvolenou stravou pomoci při různých nemocech. Získáte mé KNOW-HOW, které lehce převedete do praxe pomocí videí, které jsem pro Vás připravila. Tyto rady a tipy na internetu jen tak volně nenajdete :-).

BONUSY

 

5 BONUSŮ, KTERÉ ZÍSKÁŠ

 

 • 1.BONUS
  Ihned po zaplacení dostaneš v příloze tvého e-mailu videonávod na výrobu rostlinného mléka.
 • 2.BONUS
  Dalším bonusem jsou tipy, jak mýt své ovoce a zeleninu. Odstranění pesticidů, dusičnanů z takto chemicky postříkaného ovoce.
 • 3.BONUS
  Získáš přesný postup (návod) na pomoc při výrobě tvého smoothie, aby bylo vyvážené pro tvé zdraví.
 • 4.BONUS
  Získáš odpovědi na otázky: do čeho lít, z čeho pít, v čem nést tvé smoothie, aby bylo zdraví prospěšné?
 • 5.BONUS
  Uzavřená Facebooková skupina, kde budeš moci bezpečně a bez obav sdílet Tvé myšlenky, pokroky a zkušenosti na cestě za smoothie.

DÁREK PRO VÁS 

 

Proto neváhejte a naskočte ještě DNES!

 590,- KČ

Za 590,- Kč si koupíte pár drinků na párty, nebo si dojdete s partnerem na jednu večeři. Pokud musíte řešit léky za své zdraví, vynaložíte z Vaši peněženky o hodně více finančních prostředků!

Co je to oproti 122 nadupaným stránkám, 5 bonusům, 5 videím a uzavřenou FB skupinou, kde se můžete ptát navždy?

Zkušenosti, které zde sdílím můžou tvé tělo a zdraví posunout a změnit k nepoznání! 

 

PŘIPOJ SE I TY!  STAŇ SE ŠŤASTNÝM VE SVÉM TĚLE S CESTOU ZA ZDRAVÝM SMOOTHIE

 

Reference

Přečtěte si, co o eBooku říkají čtenáři

Nejedná se o eBook, ale o encyklopedii!!! Kdokoli váhá, zda a jak se pustit do smoothie - má tady před očima neuvěřitelného pomocníka! Tolik cenných rad a informací, že ani nevím, kde začít... Cením si návodu, jak krok po kroku se dostat ke smoothie, která budou vyloženě mně na míru - aby mi chutnala a navíc z nich mé tělo získalo co nejvíce. Cením si informací o obsahu živin u nejčastěji využívaných surovin. Cením si nápadů na vitamínové bomby! A z bonusů si nejvíce cením rady, jak omýt ovoce a zeleninu zakoupenou z velkých řetězců (tuto radu velmi ocením v zimě)!!! Děkuji a jdu si udělat smoothie!
Helena Procházkovástylistka a specialistka na jednoduchý šatník, www.helenap.cz
Ebook Buď IN! Zapomeň na rohlíky a jdi do vitálního smoothie se mi moc líbil a určitě předčil mé očekávání. Je vidět, že vychází z letité zkušenosti. Představuje celou řadu neobvyklých, ale chuťově výborných, receptů na smoothie. Je napsaný přehledně a jasně. Smoothie občas dělám, ale tady jsem se naučila opravdu mnoho nových kombinací, na které bych sama nepřišla. Moc se mi líbilo se přidání bylinek a koření . Asi nejvíc mě zaujala kopřiva a pepř. Obojí jsem vyzkoušela a smoothie byly výborné. První smoothie, který jsem vyzkoušela byl Špenátíček. Druhý byl Slim smoothie a oba byly vynikající. Ebook dále obsahuje mnoho zajímavých informací o jednotlivých surovinách, ale také celou řadu užitečných tipů jako je videonávod jak vyrobit mandlové mléko, jak otevřít mladý kokos až po výběr mixéru. Tento eBook můžu s nadšením doporučit všem, kteří mají nabitý den a chtějí se přitom stravovat zdravě. Často trávím celý den mimo domov a domů přicházím úplně vyšťavená, smoothie mi přináší novou možnost, jak si udržet energii po celý den.
Katerina Bengtsson Kupcikwww.atlanticus.cz
Ty joooo, nikdy jsem si neuměla představit, že o smoothie se dá toho tolik napsat!!! 🙂 Parádní informace o ovoci. Mě osobně velmi zaujaly meruňky a jejich jiné využití. Určitě bych ebook doporučila všem, kteří chtějí začít, ale i těm, kdo už nějaké to mixování zvládají. Taková kvalitní inspirace se hodí vždy! A těším se na rozmarýnové smoothie!
Michaela Tokarčíkovátvůrkyně raw dezertů, www.peklanepekla.cz
Jedním slovem? WAU. Od e-booku jsem čekala, že se dozvím návod na smoothie, ale že to bude tak do podrobna a že nezůstane jediná má otázka nezodpovězna, to mě dostalo. Dozvěděla jsem se uplně všechno, co jsem potřebovala, abych mohla s přípravou začít. Zároveň jsem nadšená, že jsem konečně objevila cestu, jak do svých dětí nenásilně dostat zeleninu. Jde vidět, že Gábi je skutečný odborník, co se týká zdraví, a už se těším na její další e-booky a návody, jak žít, jíst a pít zdravěji. Už se těším až si vyberu nějaký mixer, abych mohla začít mixovat :-). Ebook je vážně boží, fakt nádhera.
Petra Cetinwww.petracetin.cz
EBook "Buď IN! Zapomeň na rohlíky a jdi do vitálního smoothie" je skvělým průvodcem jak na smoothie. Dozvěděla jsem se spoustu informací, jak a z čeho, si nápoje vytvářet. Po přečtení jsem měla nutkání vyběhnout okamžitě ven pro ovoce a divoké byliny, abych mohla recepty okamžitě zkoušet. S eBookem jsem získala spoustu bonusů, které využiji i mimo oblast smoothie. Už teď se těším na domácí mandlové mléko.
Iva Spálenkováučitelka, www.ivaspalenkova.cz
Patřím mezi „lehčí“ smoothiečkáře. Tedy ovoce se spirulinou. Baví mě ta jednoduchost. Tvůj eBook je prima. Dobře se čte, člověk najde recepty, zopakuje si informace o jednotlivém ovoci. Dozví se i nové věci. Za mě jednička. Děkuji Ti za tak dobře zpracovaný eBook i za bonusy, které přidáváš. Zájemci tak získají plnohodnotný produkt, pokud je baví smoothiečka. Určitě budou s tímto Tvým produktem spokojeni, protože je to vážně správný pomocník!
Ivana Durstinováwww.ivanadurstinova.cz
O smoothie a jeho úžasných a pozitívnych účinkoch som toho už počula viac ako dosť. Množstvo ľudí v mojom okolí (známi i neznámi na internete, kolegovia, spolucestujúci v MHD...) si ráno popíjajú svoje farebné džúsiky a tvária sa pri tom tak blažene, akoby práve posilovali brušné svalstvo a nechali si vypínať pleť vyhladzujúcou maskou v priamom prenose. Uvažovala som nad tým, že by som to vyskúšala aj ja, ale odradzovalo ma, že nemám drahý a výkonný mixér a tiež som nevedela, aké suroviny mám vlastne použiť. Tak som to celé pustila z hlavy .... aby na mňa po pár týždňoch z ničoho nič vyskočila na Facebooku reklama na tento e-book. Zaujalo ma, že se nejednalo o žiadne promo nového super výrobku alebo super potraviny, ale napísala ho žena ako ja, mama a nadšenkyňa do zdravia. Tak som si ho stiahla a bola som veľmi milo prekvapená. Je totiž napísaný pre úplných začiatočníkov, ako som ja 🙂 Gabča veľmi prehľadne, krok za krok, vysvetľuje koľko a akú surovinu použiť a aké účinky má daný nápoj. Potešil ma bonus- ako vyrobiť domáce mandľové mlieko. S dcérou rady raňajkujeme kaše z orieškových a obilných mliek a čo si budeme hovoriť, je to dosť nákladná položka. Vyskúšala som ho teda pripraviť doma a výsledok ma milo prekvapil- nebolo to vôbec také zložité a s domácim mliekom som na zlomku nákupnej ceny! Veľmi ma potešilo, keď moja dcéra začala vyžadovať na raňajky to, čo mám ja. Takto sa nemusím báť, že by mala málo vitamínov ! Ja sama som si ale ubrala na porcii ovocia, ktoré je síce zdravé a prirodzené, ale obsahuje veľa cukrov, ktorých premiera sa potom metabolizuje do tukových zásob.A to nechcem! 🙂 Už sa teším, aké ďalšie kombinácie podľa Gabčy vyskúšam 🙂 Tento e-book by som doporučila všetkým bojazlivým začiatočníkom, ako som bola ja, ľudia- nebojte sa toho! S týmto návodom si doma vytvoríte perfektné smoothie, ako z reklamy! 🙂
Michelle Crush
Gabčin e-book je úžasně přehledným a vyčerpávajícím přehledem pro všechny milovníky smoothie (i ty budoucí). Každý, kdo se smoothie začíná nebo se začít chystá by jej rozhodně měl mít ve své virtuální knihovničce. Kromě vyzkoušených receptů, které tak nějak očekávám v každé knížce o smoothie, Gábina seznamuje i s nejrůznějšími surovinami a jejich vlivem na naše zdraví. Můžete si tak namíchat svůj koktejl nejen podle chuti a toho, co máte doma, ale také podle toho, o co si zrovna vaše tělo žádá. Díky tomuhle e-booku získáte nejen přehled o všem možném ovoci a zelenině, ale i o divokých bylinkách, které se do smoothie skvěle hodí, o tom, jak si vybrat ten váš "nej" mixér, když už na smoothie ujíždíte ve velkém, ale třeba i návod na výrobu nejrůznějších rostlinných mlék. Pro mě je to zkrátka příručka číslo jedna a průvodce, ke kterému se vždycky ráda vracím, když hledám inspiraci, co by se ještě dalo rozmixovat s čím 🙂
Lenka Suchomelováwww.czech-time.cz
Gábina mi svým ebookem otevřela oči a ukázala cestu, jak se dá změnit životní styl na zdravější variantu. V době, kdy mě trápí zdravotní potíže, jsem díky ebooku nastolila novou cestu, díky smoothie se cítím mnohem lépe, svěže. A co je důležité - díky ebooku jsem přestala jíst rohlíky. A začínám kombinovat varianty na dobré snídaně. Nastolila jsem díky Gábině nový životní styl.
Hana Adamcováwww.dovolena-anet.cz

OBJEDNEJTE SI EBOOK

BUĎ IN! ZAPOMEŇ NA ROHLÍKY A JDI DO VITÁLNÍHO SMOOTHIE!

KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO OBJEDNAT EBOOK A ZÍSKEJTE EBOOK

HNED TEĎ ZA 590,- KČ

 

NEČEKEJTE, AŽ VÁS OPĚT PŘEPADNE ZDRAVOTNÍ PROBLÉM, PAK BUDE JIŽ POZDĚ. STAŇTE SE ŠTASTNÝM HNED TEĎ! UDĚLEJTE ZÁSADNÍ KROK A STISKNĚTE TLAČÍTKO OBJEDNAT EBOOK TEĎ. 

NEČEKEJTE NA SVÉ AŽ........JDĚTE DO AKCE HNED TEĎ A NEBUDETE LITOVAT!