Inspiruji a pomáhám lidem oprostit se od zaběhlých stravovacích návyků v jejich životech skrze změnu stravování".

"Ukazuji cestu za lepším, zdravým životem, plným energie a pozitivních myšlenek".                         

MŮJ ŽIVOT

Dnes už mne netrápí bolest ramene - ani jiné tělesné neduhy. Jsem šťastná ve svém těle a plná energie na rozdávání. Prakticky neznám návštěvu ordinace a podobně je to s mými dětmi. Mám ráda svůj život, který si společně s rodinou užívám plnými doušky každý den – BEZ NEMOCI A ZDRAVOTNÍCH OMEZENÍ!

Plním si své sny a trávím čas s lidmi, které miluji. Ráda rozdávám úsměvy kolem sebe a žiji život, který mne naplňuje – ve zdraví, s úctou a vděčností.

PŘEKÁŽKY, HLEDÁNÍ CESTY

Všechno ale nebylo vždy takové, jak je tomu dnes. Na cestě, kterou mně život připravil nebylo pouze sluncem zalité nebe. V životě se mně objevilo spousty překážek, nástrah, komplikací a pádů, které jsem musela překonat.

Zvednout svůj zadek ze židle, podívat se do dálky, nadechnout se, vzpřímit a jít dál, ať už srdce bolelo, křičelo či vzdorovalo! Cesta, na kterou jsem se vydala byla plná nástrah a neznáma. Ale můj cíl byl jediný – ZDRAVÍ BEZ LÉKAŘŮ A NESMYSLNÝCH MEDIKAMENTŮ, které neřeší příčinu, ale následek.

Nechtěla jsem řešit moje bolavé rameno operací, nechtěla jsem jen udržovat můj zdravotní stav!

Před třemi lety jsem si poprvé uvědomila, že už takhle dál žít nemůžu. Bolest mého ramene se stupňovala a stávala se nesnesitelnou. V noci jsem už ani nespala bolestí. Léky, které mně chirurg předepsal, od bolesti na chvíli ulevily, injekce pomáhaly více, ale neviděla jsem světlo na konci tunelu. Samé udržovací léky, ale skutečné řešení v nedohlednu!

Kladla jsem si však neustále otázku. PROČ MI NIKDO NEPOMŮŽE OD PŘÍČINY BOLESTI NAPOŘÁD?

Vlasů, které jsem nacházela po umytí hlavy v koupelně bylo čím dál tím víc. To, že jsem byla hodně zadýchaná, když jsem měla vyjít pár schodů mně na mé psychice také moc nepřidalo. Každý den byl pro mě hodně vyčerpávající a večer jsem usínala dříve než děti – Jak říkal můj manžel: „Ty chodíš spát se slepicemi.“
Rozhodla jsem se tedy navštívit lékaře – tzv. BÍLÝ PLÁŠŤ, s cílem operace ramene.

UDĚLALA JSEM PRVNÍ KROK

Nemůžu se přeci pořád ohlížet na to, že mám děti, o které se povětšinu musím starat jako maminka, vozit do školy, vyzvedávat. Že je dcera ještě malá a nezvládla by odloučení, pořád jsem hledala nějaké výmluvy, proč to nejde, až mě bolest přeprala. Jiná možnost než operace zkrátka nebyla (alespoň tehdy jsem si to myslela).

Na všechny strasti kolem mé 6-8 týdenní neschopnosti jsem se psychicky připravila. Na chirurgické ambulanci jsem si domluvila termín mé operace – shodou okolností to byl den mého svátku 8.března :-). 

To jsem ale ještě nevěděla, že operaci nebudu moci podstoupit, jelikož mně vyšly špatné krevní testy. Z krve mě bylo zjištěno, že mám kritickou hodnotu mikrocytární anemie – a začal koloběh různých vyšetření, testů, analýz – začala jsem obíhat spousty lékařů.

Takto jsem to vydržela půl roku. Před dalším nepříjemným vyšetřením, které jsem měla podstoupit jsem řekla a dost – UŽ TAKHLE NECHCI DÁL!
ROZHODLA JSEM VZÍT SVŮJ OSUD DO VLASTNÍCH RUKOU

DRUHÝ KROK

Vysadila jsem prášky od lékařky a začala jsem pátrat na vlastní pěst.

MŮJ OBJEV BYL ZÁSADNÍ

Najednou jsem si uvědomila, jak jsem doposud žila svůj život. Byla jsem tím posledním člověkem v žebříčku. Neměla jsem čas sama pro sebe, byla jsem otrokem svých dětí, práce. Za můj jídelníček mě mé tělo muselo nenávidět.

TŘETÍ MOMENT - ZMĚNA STRAVOVÁNÍ V NAŠI RODINĚ

Tušila jsem, že JÍDLO, je klíčová věc pro zdraví. Nedalo se ale nic dělat – pokud jsem si chtěla utvořit vlastní názor, musela jsem si prostudovat co nejvíce dostupných zdrojů.

Začala jsem si kupovat spousty knih o zdravém stravování. Přihlásila jsem se do kurzu zdravého stravování. Všechny nabité informace mně začaly zapadat do sebe jako puzzle.

Získala jsem spousty cenných zkušeností, rad. VŠECHNY NABYTÉ INFORMACE JSEM APLIKOVALA DO PRAXE.
Postupně jsem tím „nakazila“ celou rodinu a to je pro mě to největší vyznamenání.

A JAK SE DNES CÍTÍM?

Zdravě, sebejistě, krásně. A víte, co je na tom nejdůležitější a nejkrásnější? Jsem spokojená, šťastná. Vyřešila jsem nejen svůj problém s ramenem, které mně již nebolí a operaci jsem nepodstoupila a vím, že ji nikdy nepodstoupím. Vyřešila jsem i spousty jiných problémů se zdravím svých dětí pomocí stravy, za což se nám naše tělo a organismus odvděčí zdravým tělem i duchem bez nemocí a léků.

A VLASTNĚ JE TO TAK JEDNODUCHÉ!

Tím hnacím motorem a spouštěčem bylo mé rameno a přitom jsem získala mnohem víc, aniž bych to sama čekala, chtěla, doufala v to. A to je na tom to krásné.

ZDRAVÍ JE JEN JEDNO

Denně se setkávám s novými lidmi, kteří stále řeší jeden a ten samý problém a tím je zdraví své, či osoby jim blízké. 

Chcete i vy pomoci s "generálním úklidem" ve Vašem centru zdraví? 

Jsem expertem na změnu ve Vašich zaběhlých stravovacích návycích.

Pomohu Vám nenuceně změnit zažité stereotypy k snídani či po celý den.

Zacílíme na chyby ve Vašem stravování. Na potraviny, z kterých je Vaše tělo unavené, bez energie. Najdeme náhradu, která Vám bude chutnat a budete šťastni ve svém těle.

Má práce je mým koníčkem. 

Zaměříme se na hledání příčin, zhmotnění Vašeho přání a dobrého pocitu, že jste udělali zásadní krok ve Vašem životě. Zdraví je přeci na prvním místě ke spokojenému a plnohodnotnému životu.