Blog

Ebook s názvem:  5 kroků ke zdraví bez léků a lékaře, aneb jak předejít své nemoci:

Naučíš se jak vyzrát nad nemocí.

Získáš spousty energie a sil pro tvé sny.

Dostaneš checklist na odstranění zažitých úsudků.

9.3. 2020

Jak nasadit Koronaviru KORUNU? 5 tipů pro zvýšení Vaší imunity

Jak nasadit Koronaviru Korunu? 5 tipů pro zvýšení Vaší imunity. Zaměřím se na to, jak rozjedete obranyschopnost svého těla před bacily, viry na plné obrátky. Podíváme se na to, co je důležité udělat pro Vaši imunitu, jak podpořit Vaše tělo, které Vás bude milovat nejen nyní, ale i do budoucnosti.

22.12. 2019

Zdravá a lahodná – domácí BH čokoláda bez ztužených tuků

Zdravá a lahodná domácí bílo-hnědá čokoláda bez ztužených tuků. Proč kupovat čokoládu plnou bílého cukru a jiných dochucovadel? Mlsejte zdravě.

14.12. 2019

Kokosové Raw RAFFAELLO – zdravé a domácí

Chcete mlsat nejen o Vánocích zdravě?Vytvořte si své vlastní domácí Raffaello. Jde to jednoduše a budete potřebovat pár základních surovin.

30.11. 2019

Jaký koupit „zdravý“ rostlinný jogurt na našem trhu? Otestováno pro Vás 6 jogurtů!

Jaký koupit " zdravý" rostlinný jogurt na našem trhu, aby byl pro Vaše tělo co možná nejvíce hodnotný? Je pravda to, co uvádějí výrobci na velké etiketě u jogurty či jsou to klamavé názvy? Umíte číst etikety a udělat si svůj vlastní názor? Otestovala jsem pro Vás 6 rostlinných jogurtů. Chcete znát vítěze?

29.11. 2019

Jde to? Od živočišných k rostlinným jogurtům s lehkostí

Jde to? Je tato cesta v dnešní době vůbec možná? To je otázka, kterou jsem si často pokládala. Co na to mé chuťové buňky? Bude jim rostlinný jogurt chutnat? Nezruinuje to moji peněženku? A kde koupit rostlinné jogurty? Proč bych měla nahradit rostlinnými?

14.7. 2019

Online rozhovor o mém projektu živě a bez střihu

Víte, co už je asi tak měsíc na světě a ještě jsem Vám o tom neřekla? Výzva živého ROZHOVORU. Vystoupit ze své komfortní zóny, mluvit o svém projektu, o své vášni. Autenticky, bez přetvářky. Bez žádného stříhání videa, bez naučených frází, bez papírů, bez čtečky. Jen tak, od srdce. O tom, co mi baví, naplňuje, proč jsem se vydala svoji cestou, co bylo příčinou.

12.7. 2019

4 kroky na smoothie s tipem do plavek a na letní ochlazení

Příprava smoothie je úžasně rychlá a jednoduchá. Stačí vám k tomu tyto 4 kroky viz. video a máte hotovo! A co víc? Tipy na krásnou postavu do plavek a na léto :-).

10.7. 2019

Zdravá domácí zmrzlina

Jak vyrobit rychle, zdravě a chutně domácí zmrzlinu bez cukru? Domácí zmrzlina se dá udělat během chvilky. Pro zmrzlinu nemusíte přeci pouze do cukrárny nebo ke zmrzlinovému stánku.

13.5. 2019

Jak zabalit na dovolenou za 2 hodiny, pro 4 člennou rodinu, do 7 kg zavazadla PLUS NĚKOLIK TIPŮ PRO VÁS

Hurá, přiblížila se naše vysněná dovolená do Dubaje! Ale jak zabalit, když mám 2 hodiny pro 4 osoby a ještě do 7 kg zavazadla pro jednoho? To byla pro mne velká výzva!

24.3. 2019

Výběr mixéru na smoothie

Na trhu existuje nespočet nabídek mixérů na smoothie, ale jak vybrat ten správný, který bude sedět přímo Vám? V tomto článku přináším několik rad, které jsou důležité zohlednit při výběru Vašho mixéru na smoothie.